Kiedy człowiek ma wybór

Kiedy człowiek ma wybór być dobrym lub być złym?

Wybierając jest to rodzaj programu komputerowego który wybiera opcję lepszą lub gorszą to jest zależne ale podejmując gorsze wybory przegrywamy nie tylko życie ale też duszę, która zatraca się w sobie.

Aczkolwiek dodając do tego pewne nie ujmujące wątki należy zwrócić szczególną uwagę na zachowanie i myśli. Niejednokrotnie jest to odzew instynktu lub wpisanego w nas programu który niestety umożliwia wyłonienie się nie tego co byśmy chcieli .

Także pytając, czy człowiek myśli i ma kontrolę nad myślami jest odpowiednim czy nie?

Otóż niezależnymi sprawami które nie powodują objawów zaburzenia psychicznego lecz czysto iluzorycznego wgrywania obrazu rzeczywistości powodującymi takie a nie inne zachowanie i nie ma co obwiniać człowieka który chce się w jakiś sposób odnaleźć ale nie w ten sposób co powinien. 

Tylko pewne ograniczenia i programy to powodują. 

Dlatego człowiek nie ma wpływu na własne myśli i czyny,  bo po prostu całe środowisko oddziaływujące i programy czynią z niego marionetkę.

Często słyszymy zrobiłem to zanim pomyślałem, lub zrobił to w emocjach bo nie miał kontroli nad sobą . To jest to co powoduje,  że człowiek jest workiem do trenowania dla panów tego świata. 

Może w przyszłości porządek będzie inny,  nowe zmieni wszystko.

 

 

 

Zapraszam na stronę Zbyszka Popki popko.pl  


Drukuj