Dylemat

Zło czy Dobro

Co wybrać?

Raczej kto już za nas wybrał?

Pewnie nieraz słyszeliście o czakramach?

Jest to wymysł zła które dzięki temu kontroluje ludzi. Historia ludzi jest przypomnieniem jak jeden człowiek zabijał drugiego.

To co się dowiadujemy jest straszne i tym samym przerażającym. 

Masz w domu telewizor,  telefon,  komputer i wiesz że każda informacja jest czymś co może zmienić Ciebie i otaczających Cię ludzi . Poprzez informacje programowani są ludzie na wzburzenie i nerwowość bo trudno spotkać dziś program gdzie nie ma rozpaczy gniewu czy przemocy. 

To co oglądamy , słuchamy i czytamy nasz umysł koduje te informacje niczym w superkomputerze                    i przetwarza to wszystko. 

Dlatego jeśli jesteś człowiekiem który ogląda programy które wymuszają zwłaszcza emocje po prostu jesteś programowany na takiego człowieka.

A jakby przyjąć inną wersję, że nie ma czakramów , tylko są miliardy rozproszonych cząstek? 

Tak właśnie wyobraź sobie,  że jesteś rozproszony i w wyobraźni powiedz ,,dobro” i jak to ,,dobro”  będzie pobrzmiewać w każdej twojej cząstce. A efekt cię zadziwi.

Powracając do tematu , nie będąc zaprogramowanym człowiekiem możesz wybrać i wykreować nową rzeczywistość dla siebie i bliskich. Czyż to nie jest cudowne. Wyobraź sobie świat gdzie ludzie nie żyją w stresie i nerwowości , są radośni i szczęśliwi  każdy się dobrze ma i jest zdrowy . Taki świat jest marzeniem które musi się spełnić.


Drukuj