Odnalezienie się

Jak odnaleźć się w dzisiejszej rzeczywistości

Każdy w jakiś sposób odnajduje się w każdej rzeczywistości. 

Ale pytanie czy odnajduje się prawidłowo?

Tak więc w tych czasach jest trudno odnaleźć prawidłową drogę ponieważ emocje szargają każdego bez wyjątku i są one niekoniecznie dobre.

Ale jeśli chcesz zmienić siebie pracuj nad sobą, zapanuj nad umysłem, emocjami, czynami.

Wytrwaj w dobru, kreuj w sobie i w swojej przestrzeni radość. Wiedz, że są to bardzo pozytywne wibracje, budujące w człowieku jego własne człowieczeństwo.  

Ciesz się każdym dniem, chwilą, pamiętaj aby nikomu nie dokuczać, źle mu życzyć bo to nie są dobre wibracje. One wtedy szkodzą i tobie i tej drugiej osobie. 

Poprzez odnalezienie swojej pasji , np. w malowaniu, pisaniu odnajdziesz szczęście i radość.  Staniesz się spełniony. Marazm każdego dnia potrafi przytłoczyć  a człowiek będąc w smutku będzie podejmował  irracjonalne decyzje na jego i innych szkodę. Będąc w stanach prowadzących ku dobru człowiek będzie postrzegał świat  w sposób prawidłowy tzn . prowadzący ku Bogu.

Ale jest jeszcze jedno aby człowiek osiągnął stany powyższe, musi dbać o swoje zdrowie poprzez zdrowe odżywianie i oczywiście aktywny ruch.

Bo czy człowiek z ,,popsutym” organizmem będzie miał chęć być radosny i szczęśliwy?

Pamiętaj! Człowiek będący w szczęściu i radości będzie szybciej wychodził z niejednej choroby. Dlatego to wszystko jest takie ważne.

 

 

Zapraszam na stronę Zbyszka Popki popko.pl 


Drukuj